Фотогалерея  Подати петицію  Карта сайту  

   Валківські Новини
  Усього: 3124 
  Про джерела доходів місцевих бюджетів у 2018 році

22.02.2018

Про це розповідають експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International):
Система доходів місцевих бюджетів України побудована з урахуванням необхідності забезпечення державного та місцевих бюджетів відповідними ресурсами для виконання своїх видаткових повноважень. З урахуванням принципу субсидіарності, фінансування видатків здійснюється з відповідних обласних чи районних бюджетів або з бюджетів місцевого самоврядування (міських, об’єднаних територіальних громад, селищних, сільських). Зважаючи на це, за кожним рівнем бюджету закріплені джерела доходів, які розподіляються на ті, що повністю надходять до відповідних бюджетів та ті, які зараховуються до державного та місцевих бюджетів відповідно до встановлених нормативів.

Детальніше...

  Об’єднані територіальні громади – джерело створення робочих місць та рушії позитивних змін

22.02.2018

Посол Європейського Союзу в Україні, Голова Представництва ЄС в Україні пан Хюг Мінгареллі, спілкуючись сьогодні із головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим, розповів про можливості, які європейські колеги готові надати Харківщині.

Пан Посол, зокрема, зазначив, що Представництво ЄС пропонує багатовекторну допомогу регіону. Хюг Мінгареллі детально зупинився на кожній позиції, а Сергій Чернов висловив своє бачення щодо порушених аспектів. Говорили, передусім, про реформу децентралізації.
«Децентралізація. З нашого досвіду бачимо, що новостворені ОТГ є джерелом робочих місць, рушіями змін. Ми хотіли б допомогти вам у створенні адміністративних центрів, а також через діяльність нашого новоствореного Центру самоврядування», - говорить Хюг Мінгареллі.

Детальніше...

  Коментар голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної щодо 3-ї річниці з дня теракту в Харкові

22.02.2018

Три роки тому наш регіон болісно відчув, що таке тероризм. Вибух, який стався під час мирної ходи в пам’ять про Героїв Небесної Сотні, уніс життя чотирьох земляків. Данило Дідік, Микола Мельничук, Ігор Толмачов та Вадим Рибальченко. Ми маємо пам’ятати ці імена. Маємо пам’ятати, на що ладен був піти ворог нашої держави задля досягнення своїх цілей, та ніколи не пробачити цього.

Детальніше...

  Розширення повноважень місцевого самоврядування вимагає вдосконалення компетенцій управлінців

22.02.2018

Про це сьогодні говорив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час засідання колегії Національного агентства України з питань державної служби.

Детальніше...

  Добровільне об’єднання та приєднання громад: експерти розробили методичні рекомендації та зразки документів

21.02.2018

Аналітично-правова група Центрального офісу реформ при Мінрегіоні підготувала методичні рекомендації та зразки документів щодо добровільного об’єднання та приєднання територіальних громад відповідно до актуального законодавства станом на лютий 2018 року (див. в розділі Публічна інформація).

В анотації до видання зазначено, що при роботі над публікацією використано досвід впровадження децентралізації в Україні, враховано характерні помилки та регіональні особливості, а також судову практику...

Детальніше...

  Привітання голови районної ради Віталія Оноші з нагоди 55-ї річниці з Дня утворення Валківської Центральної районної лікарні

21.02.2018

Шановні працівники Валківської Центральної районної лікарні – керівники, лікарі, медсестри, фельдшери, лаборанти, адмінперсонал та всі інші працівники, щоденною працею яких забезпечується робота медичного закладу! Шановні ветерани галузі охорони здоров’я, які немало років віддали роботі у Валківській лікарні!

Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради щиро вітаю весь ваш колектив з визначним ювілеєм – 55-ю річницею з дня заснування Валківської Центральної районної лікарні. В день ювілею, як і щодня, ми засвідчуємо вам свою глибоку шану і повагу, вашій професійності та самовідданій праці…

Детальніше...

  21 лютого - Міжнародний день рідної мови

21.02.2018

Наше спілкування між собою зрозумілою нам мовою в переважній більшості випадків має для нас величезне значення. Мова та її наріччя стають не просто засобом комунікації, але й відкривають для нас дуже широкі можливості. Людина так звикає до рідної мови, що вона стає невід’ємною частиною її власної особистості. Так створена людина, що рідною зазвичай стає найбільш близька до неї та її душі мова…

Детальніше...

  46,7 мільйонів гривень громади Харківщини зможуть використати на екологічні проекти

21.02.2018

Під час засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків депутати розглянули проект розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік. А також обговорили інформацію Департаменту ЖКГ облдержадміністрації щодо використання коштів фонду у минулому році.

Обласний екологічний фонд цьогоріч складатиме 46 млн 658 тис грн. Ці кошти пропонується розподілити для реконструкції 15 екологічних об‘єктів, 7 з них - перехідні. Головний напрям цьогорічних видатків – реконструкція очисних споруд, каналізаційно-насосних станцій, колекторів, а також розробка проектно-кошторисної документації на зазначені види робіт.

Детальніше...

  Україна залишається відданою мирному вирішенню проблеми звільнення окупованих територій – Президент

21.02.2018

Підписуючи Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», Президент Петро Порошенко чітко наголосив: «Україна залишається відданою мирному вирішенню проблеми звільнення окупованих територій».

Глава держави зазначив, що підтвердженням цьому є його тверда позиція, а також позиція Міністерства закордонних справ, Парламенту, народних депутатів, відповідних міністерств і відомств у рішучому відстоюванні цього питання.

Детальніше...

  Запроваджені в Україні зміни дозволять отримати нову якість життя, – Володимир Гройсман

21.02.2018

Запроваджені Урядом України зміни в ключових сферах життєдіяльності держави дозволять отримати нову якість життя – від освіти й охорони здоров’я до ефективного подолання корупції. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час міжнародної конференції високого рівня з питань реформ в Україні.

Глава Уряду підкреслив, що конференція проходить у роковини загибелі учасників Революції Гідності. І саме в ці дні – час згадати, що саме було зроблено за останні 4 роки. «Базові позиції у нас були дуже слабкі, і зараз потрібно впроваджувати наймасштабніші реформи в усіх сферах життя, - сказав Глава Уряду. - Ми будуємо нову Україну».

Детальніше...

  З районного бюджету 100 тис. грн. направлено багатодітній сім’ї, яка постраждала від пожежі

21.02.2018

На виконання рішення районної ради спільним розпорядженням голови районної ради Віталія Оноші та голови райдержадміністрації Віктора Войтенка від 9 лютого 2018 року № 193/6 утворено Комісію з питань надання цільової адресної грошової допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним становищем, спричиненим надзвичайними обставинами (пожежа, обставини, які можуть привести до небезпеки та значною мірою вплинути на життєдіяльність оточуючих) (за зверненням).

Сьогодні у залі засідань райдержадміністрації відбулося перше засідання вищезазначеної комісії за участю заступника голови районної ради Юрія Яцини та депутатів районної ради – членів комісії.

Детальніше...

  Робота по створенню опорних закладів та інклюзивно-ресурсного центру ведеться цілеспрямовано і планово

21.02.2018

Про створення в районі опорних закладів та інклюзивно-ресурсного центру йшлося сьогодні на нараді з питань реформування освітньої галузі, що відбулася в райдержадміністрації за участю голови районної ради Віталія Оноші.

Як поінформували перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча та працівники відділу освіти, наразі ведеться робота по створенню опорного закладу на базі Шарівської ЗОШ І-ІІІ ст., вирішуються питання стосовно кадрового забезпечення та матеріально-технічної бази установи.

Детальніше...

  Комісією з надання одноразової адресної допомоги направлено 87 тис. грн. 29 валківчанам

21.02.2018

Відбулося чергове засідання комісії з надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району у разі важкої тривалої хвороби або оперативного лікування. Участь в роботі комісії взяли депутати районної ради – члени комісії та заступник голови районної ради Юрій Яцина – заступник голови комісії.
Під час роботи було розглянуто 35 заяв про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Валківського району.
Комісією прийнято рішення надати одноразову грошову допомогу 29 громадянам на загальну суму 87 тис.грн.
Шість звернень громадян було відхилено.

Детальніше...

  Харківська область є одним із найдинамічніших регіонів України. Хюґ Мінґареллі

21.02.2018

Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі відзначив успіхи Харківської області в реалізації реформ.

«Ми розуміємо, що ті реформи, які реалізуються сьогодні в Харківській області за дуже складних обставин, ідуть дуже добре, - відзначив Хюґ Мінґареллі під час спільного брифінгу з головою ХОДА Юлією Світличною 21 лютого. - Харківська область є одним із найбільш динамічних регіонів в Україні. Тут надзвичайний науковий потенціал, хороші промислові передумови, у вас є прекрасні політичні лідери. Ми, Європейський Союз, хочемо допомогти пані губернатору в її зусиллях. Ви можете розраховувати на підтримку ЄС».

Детальніше...

  Юлія Світлична та Хюґ Мінґареллі домовилися про допомогу ЄС у створенні нового онкоцентру в Харкові

21.02.2018

Таких домовленостей вдалося досягти під час зустрічі голови ХОДА з Послом Євросоюзу в Україні 21 лютого.

У ході зустрічі Юлія Світлична зупинилася на тих змінах, які відбулися в області з моменту останнього візиту пана посла в грудні 2016 року. Серед найбільш вагомих досягнень - відкриття найбільшого та найсистемнішого в Україні ЦНАПу, будівництво першої за 12 років школи в області, ремонти великої кількості об’єктів інфраструктури, а також масштабні ремонти доріг.

Детальніше...

  ЄБРР запроваджуватиме новий інфраструктурний проект на Харківщині

21.02.2018

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична після зустрічі з головою представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевкі Аджунером.

У ході зустрічі, яка відбулась 21 лютого, сторони обговорили хід реалізації спільних проектів та перспективи подальшого співробітництва.

Детальніше...

  Коментар голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20.02.2018

20 лютого – день пам’яті справжніх українських Героїв. Людей, які віддали життя за майбутнє своєї країни. Вони бачили Україну державою, у якій гідність кожного громадянина є найвищою цінністю.

Принципи свободи, демократії та орієнтація на європейську ментальність – це ті стовпи нашого державотворення, які чотири роки тому не дала повалити Небесна Сотня. І ті досягнення, які має сьогодні Україна на своєму європейському шляху, стали можливими завдяки відданості та жертовності наших Героїв.

Детальніше...

  Звернення голови районної ради Віталія Оноші
з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні


20.02.2018

Шановні валківчани!
20 лютого, в пам’ять про трагічні події Революції Гідності, ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні. Чотири роки віддаляють нас від тих страшних лютневих подій, які назавжди увійшли в історію України трагічними і кривавими сторінками. Ми назавжди запам’ятаємо дні, коли гинула Небесна Сотня, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, незалежність, соборність та європейське майбутнє України...

Детальніше...

  Президент підписав Закон, який надає право членам родин загиблих учасників Революції Гідності на призначення дострокових пенсій

20.02.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон, який надає право членам сімей загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, право на дострокове пенсійне забезпечення за віком. «8 лютого Парламент прийняв Закон, який дозволяє призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули чи померли в наслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час Революції Гідності. Практично одразу після його надходження, у вашій присутності я підписую цей Закон», - сказав Глава держави, підписуючи документ на відкритті виставки, присвяченої учасникам Революції Гідності – творчим особистостям «Переведи мене через Майдан».

Детальніше...

  Президент підписав Закон щодо забезпечення будівництва меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні

20.02.2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до пункту 6-2 Розділ V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо спорудження меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні».

«Спорудження Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні можливе тільки за адресою «Алея Героїв Небесної Сотні». Ні в якому іншому місці. Це святе місце не лише для кожного з нас, хто там був і тримав оборону, а для кожного українця в Україні і світі», - наголосив Президент.

Детальніше...

Усього: 3124 1-20  21-40  41-60  61-80  81-100  101-120  121-140  141-160  161-180  181-200  201-220  221-240  241-260  261-280  281-300  301-320  321-340  341-360  361-380  381-400  401-420  421-440  441-460  461-480  481-500  501-520  521-540  541-560  561-580  581-600  601-620  621-640  641-660  661-680  681-700  701-720  721-740  741-760  761-780  781-800  801-820  821-840  841-860  861-880  881-900  901-920  921-940  941-960  961-980  981-1000  1001-1020  1021-1040  1041-1060  1061-1080  1081-1100  1101-1120  1121-1140  1141-1160  1161-1180  1181-1200  1201-1220  1221-1240  1241-1260  1261-1280  1281-1300  1301-1320  1321-1340  1341-1360  1361-1380  1381-1400  1401-1420  1421-1440  1441-1460  1461-1480  1481-1500  1501-1520  1521-1540  1541-1560  1561-1580  1581-1600  1601-1620  1621-1640  1641-1660  1661-1680  1681-1700  1701-1720  1721-1740  1741-1760  1761-1780  1781-1800  1801-1820  1821-1840  1841-1860  1861-1880  1881-1900  1901-1920  1921-1940  1941-1960  1961-1980  1981-2000  2001-2020  2021-2040  2041-2060  2061-2080  2081-2100  2101-2120  2121-2140  2141-2160  2161-2180  2181-2200  2201-2220  2221-2240  2241-2260  2261-2280  2281-2300  2301-2320  2321-2340  2341-2360  2361-2380  2381-2400  2401-2420  2421-2440  2441-2460  2461-2480  2481-2500  2501-2520  2521-2540  2541-2560  2561-2580  2581-2600  2601-2620  2621-2640  2641-2660  2661-2680  2681-2700  2701-2720  2721-2740  2741-2760  2761-2780  2781-2800  2801-2820  2821-2840  2841-2860  2861-2880  2881-2900  2901-2920  2921-2940  2941-2960  2961-2980  2981-3000  3001-3020  3021-3040  3041-3060  3061-3080  3081-3100  3101-3120  3121-3124